Si ranë në dashuri banorët e Tiranës me Cola-n e re

| 16:25
SHPËRNDAJE

Banorët e kryeqytetit, por jo vetëm, kanë kaluar fundjavën në dyqanet e tyre të referuara dhe në të njëjtën kohë kanë arritur të njohin dhe provojnë shijen e re të Green Cola, pijes më të re freskuese në tregun shqiptar.

Qindra njerëz kanë ndaluar në stendën e Green Cola teksa kanë bërë blerjet e javës në dy qendrat tregtare më të mëdha në Shqipëri.

Ajo që bie në sy është fakti që njerëz të të gjitha moshave janë afruar menjëherë tek produktet e Green Cola dhe, pasi e kanë provuar, kanë nxituar të blejnë disa shishe për t’i konsumuar në shtëpi.

Të pyetur nga gazetarët për eksperiencën e tyre të parë me pijen e re freskuese, qytetarët u shprehën se u pëlqeu shija e saj edhe se me shumë kënaqësi do t’ia sugjeronin miqve dhe familjarëve të tyre. Madje disa prej tyre thanë se kanë rënë në dashuri me të.

Green Cola është një pije freskuese e kategorisë së Cola, e cila ofron shijen autentike të Cola-s dhe në të njëjtën kohë ka karakteristika të veçanta. Green Cola është gjendje të përmbushë pritshmëritë e të jetuarit një jetë të balancuar duke u ëmbëlsuar natyralisht nga ekstraktet e bimës të Stevias, duke mos përdorur sheqer, aspartame, acid fosforik dhe mbi të gjitha, pa kalori.

Ajo përdor kafeinë nga kokrrat e kafes jeshile; është një pije miqësore me diabetin dhe mund të konsumohet nga njerëz të të gjitha moshave pa asnjë hezitim, përfshirë këtu edhe gratë shtatzëna, por edhe fëmijët.

Risia që sjell Green Cola i jep shqiptarëve rastin që të shijojnë kënaqësinë freskuese të një Cola, teksa mbajnë një dietë të balancuar e pa kalori duke mundësuar kështu të jetojnë shëndetshëm.

Nuk e di çdo bësh Ti, por unë do të kërkoj anën Green të Cola herën tjetër që do të blej ushqimet.

PHOTO-2019-10-28-10-42-28

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.