“Si mund të ftohet zemra e një nëne?”- Olta Gixhari “shpërthen” në lot. Banori i ri e bën për të qarë

Mar 5, 2023 | 16:58
SHPËRNDAJE

Olta Gixhari ka “shpërthyer” sot në lot gjatë një diskutimi për fëmijët.

olta gixhari

Ka qenë banori i ri i shtëpisë së BBVIP, Qetsori, i cili ka thënë se i kritikon ata për faktin që nuk flasin për fëmijët e tyre.

Armaldo është shprehur se nuk do të emocionohet.

Qetsori  tha se ata rrezikojnë të ftohen me fëmijët kur nuk flasin për ta e ti kthejnë në mendime.

Olta e ka kundërshtuar dhe ka thënë se preket për këtë temë.

“Si mund të ftohet zemra e një nëne?”- tha ajo, e më pas shpërtheu në lot.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura