Si do të dukeshin zogjtë po të kishin duar si njerëzit? Përdoruesit e internetit përdorin photoshop-in për të shuar kureshtjen e të gjithëve

Oct 13, 2021 | 17:02
SHPËRNDAJE

Kafshët janë padyshim krijesat më të adhurueshme në këtë planet dhe nuk ka asgjë më qesharake sesa t’i shikosh të veprojnë si njerëz.

Kjo është arsyeja pse shumë përdorues të internetit kanë vënë në përdorim aftësitë e tyre në photoshop dhe i kanë shtuar krahë kafshëve të ndryshme, duke i bërë të duken si qenie njerëzore.

“Bright Side” sjell disa nga këto fotografi të realizuara me photoshop.

zogjte (1) zogjte (2) zogjte (3) zogjte (4) zogjte (5) zogjte (7) zogjte (8) zogjte (9) zogjte (10) zogjte (11) zogjte (12) zogjte (13) zogjte (14) zogjte (15) zogjte (16) zogjte (17) zogjte (18) zogjte (19) zogjte (20) zogjte (21) zogjte (22) zogjte (23) zogjte (24) zogjte (25)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/