‘Shuplaka’ greke, natë e vështirë për Merkel/ FOTOT

| 11:28
SHPËRNDAJE

E mbrëmshmja duket të ketë qenë një natë e vështirë për Angela Merkel. Pas ‘JO’ që Greqia i dha paketës së masave shtrënguese, pas referendumit të djeshëm, kancelarja gjermane ka nisur herët ditën e punës. Por gjendja e saj është pasqyruar më së miri edhe në portret, në këto foto shkrepur nga fotografët. 

 

 


 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

9 KOMENTET

Comments are closed.