Shumë zhurmë për një pikë, Lacio-Atalanta mbyllet pa gola

Jan 22, 2022 | 22:48
SHPËRNDAJE

Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja mes Lacios dhe Atalantës. Kjo lojë pritej të ishte një spektakël mes dy prej skuadrave që shënojnë më shumë në Serinë A, por që nuk rezultoi kështu.

lacio

Në këtë ndeshje u aktivizuan tre shqiptarë. Për Lacion luajtën Hysaj dhe Strakosha, ndërsa për Atalatnën Gjimshiti. Një barazim që nuk u  vlen ekipeve, pasi të dyja rrezikojnë të humbasin pozicion në renditje pasi kundërshtarët janë shumë afër.

LACIO-ATALANTA 0-0

RENDITJA

itali

FORMACIONET ZYRTARE

jhgd

 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura