Shuhet virtuozi Gaqo Çako, ja mesazhi i Ramës për të

SHPËRNDAJE

“Gaqo Çako nuk jeton më dhe bashkë me të shuhet një tjetër jetë e përkushtuar ndaj artit, duke lënë pas një emër që i mbetet historisë së të kënduarit shqip#RESPEKT“.

Keshtu shkruan kryeministri Rama pas lajmit per ndarjen nga jeta te artistit te madh me zerin britant, Gaqo Çako.

gaqo

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShqipëria ia kalon edhe Gjermanisë, e para në rajon për... borxhin publik
Artikulli tjetërÇfarë u zbulua gjatë punimeve të gazsjellësit TAP, Rama nxjerr videon

S'KA KOMENTE

Comments are closed.