Shtyhet ndeshja e Ligës së Kampioneve, klubi shqiptar zbulon shkakun

| 18:57
SHPËRNDAJE
 

Vonesa e plotësimit të dokumentacionit për koronavirusin është bërë shkak i shtyrjes së ndeshjes Drita-Inter d’Escaldes, e vlefshme për raundin paraeliminator të Ligës së Kampioneve.
DRITA
Në një komunikim zyrtar, kampionët e Kosovës bënë me dije arsyen e spostimit të orarit të takimit nga ora 18:00 në orën 19:30.

NJOFTIMI I DRITËSSHTYHET NDESHJA

Ndeshja me Inter d’Escaldes shtyhet per ne oren 19:30.
Arsyeja eshte vonesa e plotesimit te dokumentacionit per COVID-19 nga organizatori per dy ekipet.
FC DRITADRITA

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.