Shtrohet në spital reperi që bashkëpunoi me këngëtarët shqiptarë, ka probleme me zemrën

| 10:01
SHPËRNDAJE

Reperi i njohur French Montana vuan nga probleme me zemrën. Sipas ‘Page Six’, ai është shtruar me urgjencë në spital si pasojë e një sulmi kardiak.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e Montanës sepse nuk ka ende një prononcim konkret.

Kujtojmë se reperi i njohur ka bashkëpunuar me Era Istrefin dhe Gashin në projekte të ndryshme muzikore.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.