Shtatë muaj pas divorcit, Kanye West bën veprimin e papritur ndaj Kim Kardashian! Reperi vendos të…

Sep 14, 2021 | 23:15
SHPËRNDAJE

Ish-bashkëshorti i Kim Kardashian nuk e ndjek më yllin e televizionit në Instagram.  Veprimi i reperit në mediat sociale vjen gati shtatë muaj pasi Kim paraqiti këkesën për divorc, shkruan “Page Six”.

kim kardashian, kanye west (1)

Kanye ka bërë të njëjtin veprim kur përflitej se po dilte me Irina Shayk. Por muaj më pas ai vazhdoi të ruante marrëdhënien me ish-partneren edhe në rrjete sociale.

Nga ana tjetër, Kim aktualisht e ndjek ish-bashkëshortin e saj dhe babanë e katër fëmijëve në Instagram.

kim kardashian, kanye west (2)

Pas paraqitjes së divorcit nga Kim në shkurt 2021, çifti është fokusuar te katër fëmijët e tyre: North, 8 vjeç, Saint, 5 vjeç, Chicago, 3 vjeç dhe Psalm, 2 vjeç. Kim, nga ana e saj, gjithashtu ka vazhduar të mbështesë Kanye në maksimum për albumin “Donda”.

kim kardashian (9)

Në album, Kanye me sa duket pranoi se e kishte tradhtuar Kim vite para divorcit të tyre. Sipas “Page Six”, kënga “Hurricane”, ka të bëjë me tradhtinë, e cila thuhet se ndodhi pasi ish-çifti mirëpritën në jetë djalin e tyre Saint, në dhjetor të vitit 2015.

kim kardashian (8) kim kardashian (7) kim kardashian (6) kim kardashian (7) kim kardashian (8) kim kardashian (5) kim kardashian kanye west (6) kim kardashian (4)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/