Shtanget Apolonia, presidenti Kokëdhima rezulton pozitiv me koronavirus

| 14:14
SHPËRNDAJE
 

Presidenti i Apolonisë Koço Kokëdhima është infektuar me koronavirus. Biznesmeni i njohur ka mësuar rezultatet e tamponit të fundit dhe është vendosur në izolim.
Koco-Kokedhima-659x365
Lajmi i u konfirmua në emisionin “Gol pas goli” të “Supersport”. Mësohet se Kokëdhima nuk ka pasur kontakt me lojtarët apo pjesën tjetër të klubit.

Bashkë me presidentin e Apolonisë është infektuar dhe bashkëshortja e tij./ PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.