Shqiptarja turpërohet keq në Itali, merr në qafë edhe djalin 18-vjeç. Kapen duke …

SHPËRNDAJE

Turperohet keq nje grua shqiptare ne Itali. Mediat italiane bejne me dije se nje grua shqiptare 41 vjecare eshte arrestuar per vjedhje ne nje qender tregtare, nderkohe qe djali i saj 18 vjecar eshte shoqeruar, pasi ndihmoi te emen te realizonte vjedhjen.

dyqan

Ngjarja ka ndodhur ne mbremje teksa shqiptarja kishte mbushur canten me disa veshje te H&M, por i pikas ne kohen qe do dilte pasi u ndez alarmi.

I biri i saj nisi te ulerije, ne menyre qe te bente kaos brenda qendres per te terhequr vemendjen, nderkohe qe e ema te perfitonte dhe te ikte me vrap.

Por gjithcka ka qene e kote, pasi policia ka nderhyre menjehere dhe e ka kapur gruan pasi kishte dale ne rruge.

Gruaja doli para gjykates ku iu provua fajesia. Pronari i dyqanit deshmoi se ajo kishte marre ne cante vjedhje me vlere 360 euro.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.