Shqiptarin e masakrojnë me grushte, po lufton për jetën në spital. Detajet e para

| 11:03
SHPËRNDAJE

Nje shqiptar, 38-vjecar po lufton per jeten ne nje spital ne Itali, pasi e kane masakruar me grushe gjate nates. ambulanca

Ngjarja sipas mediave italiane ka ndodhur ne Martinsicuro dhe shqiptari me inicialet A.H ndodhet ne gjendje kritike per jeten, ne reanimacion.

Sipas hetimeve te para dyshohet se ate e kane rrahur dy persona, por ende nuk ka te dhena as rreth identitetit te atureve dhe as per motivet e ngjarjes.

Shqiptari ne gjendje shume te rende eshte derguar ne spital rreth ores 03.30 të mëngjesit dhe sipas mjekeve ka plage shume kritike ne pjesen e kokes dhe fytyres.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.