Shqiptari goditet nga lopa, në gjendje të rëndë në spital

| 18:01
SHPËRNDAJE

Një 56 vjeçar ka përfunduar në gjendje të rënduar shëndetësore në spital, pasi u godit nga një lopë. Ngjarja ndodhi të dielën në Luginën e Aostës.

L'ex presidente della Camera Luciano Violante è ricoverato nel reparto di rianimazione dell'ospedale Parini di Aosta, in prognosi riservata. Violante si trovava a Cogne dove trascorre solitamente le vacanze, 4 agosto 2016. ANSA/THIERRY PRONESTI

Burri, me origjinë shqiptare, u godit nga brirët e kafshës pak para mesditës së të dielës.

Fillimisht u transportua në spitalin Aosta, por duke pasur parasysh gjendjen e tij, mjekët urdhëruan shtrimin në spitalin e kujdesit intensiv, shkruajnë mediat italiane, përfshirë “Ansa”.

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.