Shqiptari dënohet me 20 vite burg për vrasjen e gruas. Takimi i dyshimtë në stacionin e trenit dhe përgjimi me “stilolaps” që solli pasojat fatale

| 10:26
SHPËRNDAJE
 

“E lashë atë të gjallë,” i pandehuri Valdon D. pretendoi për habinë e të gjithëve në gjykatën rajonale të premten.

auto_valdon-d.1601275751

Me këtë, ai pretendon se e la të gjallë bashkëshorten kur u largua nga banesa ku jetonin gati një vit më parë në qershor 2019, pasi 32-vjeçari kishte rrahur dhe keqtrajtuar gruan e tij në të njëjtën moshë.

Babai i tre fëmijëve mes moshës tre dhe dhjetë vjeç, pretendon se e kishte parë gruan e tij në stacionin kryesor të trenit me një të huaj.

Ai, më pas filloi ta monitoronte dhe fshehu në çantën e saj një stilolaps vëzhgimi (të cilin e bleu në Amazon për 30 dollarë). Kur ajo e mori vesh, filloi debati vdekjeprurës.

Ai e goditi gruan në kokë me dru. Kosovari gjithashtu pranon: “Më vjen jashtëzakonisht keq që ia bëra këtë nënës së fëmijëve të mi.”

Duke e shtypur dërrasën në qafë dhe duke e mbytur atë me kaq dhimbje, punëtori i ndërtimit mohon me forcë: “Kur unë u largova, ajo ishte akoma gjallë”.

Gruaja e tij ishte shtrirë në dysheme dhe u përpoq të thërriste policinë në celularin e saj. Prandaj, ai iku. Shqiptari nga Kosova u dënua me 20 vite burg.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.