Shqiptarët sherr natën para lokalit, kërcet arma. Një mbetet i plagosur, ‘zhduket’ autori

SHPËRNDAJE

Degjeneron sherri mes dy shqiptareve, e pas fjaleve kercet arma. Ngjarja ka ndodhur ne Itali, para nje bari.

karabinier

Mediat italiane bejne me dije se dy shqiptaret po ziheshin me fjale, por me pas ne sherr e siper njeri nxori armen dhe e zbrazi ndaj tjetrit. Per fat, plumbi e kapi ne kembe. Ai u transportua ne urgjence dhe sipas m,jekeve nuk ndodhet ne rrezik jete.

Ai qe u plagos sipas policise eshte banues në Monte Vidon Corrado. Policia tashme eshte ne kërkim të autorit nderkohe qe po kontrollohen edhe kamerat e sigurise per te bere te plote rindertimin e ngjarjes.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.