“Shpirti peshë kur ti qesh”- Jonida Vokshi nuk e mbajti dot për vete këtë video të ëmbël të vogëlushes së saj

| 13:51
SHPËRNDAJE

Jonida Vokshi tashmë e ka treguar se çmendet pas gjithçkaje të Emit, vajzës së saj, së cilës i dedikon shpesh statuse të ëmbla.

jonida vokshi (3)

Moderatorja ka treguar se tashmë nuk e imagjinon dot jetën pa të, pa aromëne  saj, pa të qarat apo pa përkëdheljet.

jonida vokshi (5)

Në postimin e fundit në Instastory, Jonida publikoi një video në sfond të së cilës dëgjohet Emi duke qeshur.

jonida vokshi (7)

Shpirti peshë kur ti qesh”, shkroi ajo krahas videos.

Ndërkohë, vetëm para pak minutash, ajo ka postuar një tjetër video, ku tregon se është zgjuar nga “shqelmat” e Emit.

Nuk e kisha menduar ndonjëherë që do vdisja të zgjohesha me shkelma”, shkroi ajo me shaka.

Jonida Vokshi i është përkushtuar gjatë këtyre muajve plotësisht vogëlushes së saj dhe nuk ka nguruar të ndajë me publikun edhe foto të portretit të plotë të vajzës.

jonida vokshi (4)

Jonida u bë nënë për herë të parë në qershor të vitit të kaluar.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.