“Shpëtoni Reantën”, sigurohet edhe transporti. Reperi i njohur paguan avionin special

SHPËRNDAJE

Pas sigurimit të shumës së nevojshme për ndërhyrjen zgjidhet edhe problemi i transportit të Reantës së vogël. Reperi i njohur Noizy është ai që pagoi shumën për transportin, me avion të posaçëm, plot 14 500 euro.

Reanta

Tashmë të gjitha paratë janë siguruar, ndërsa vajza do të niset bashkë me dy prindërit e saj drejt Italisë, atje ku do të bëhet dhe transplanti. Familja Balliu pret të marrë vizat mjekësore për udhëtimin.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDialogu 'shtyn' zgjedhjet
Artikulli tjetërDeklarimi i pasurisë, ja 3 mijë zyrtarët që përjashtohen nga detyrimi

2 KOMENTET

 1. Shume mire shum mire

  Bravo Noizy ! Qenka zemer flori Noizy

  Suksese vajzes ne operacion
  Fati qofte me te

  Sherim sa me te shpejte cupkes dhe te kete nje jete te lumtur e plot shendet

  Ishte shum gje e bukur humanizmi i shprehur nga te gjithe

Comments are closed.