Shpërthimi tragjik me dhjetëra viktima në Liban, reagojnë Presidenti Meta dhe kryeministri Rama

| 22:33
SHPËRNDAJE
 

Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama reagojnë pas shpërthimit tragjik në Liban që shkaktoi dhjetëra viktima e mijëra të plagosur.

117232100_2710781492354911_2947924230365643939_n

Si kreu i shtetit ashtu edhe kryeministri solidarizohen me popullin e Libanit pas tragjedisë.

Presidenti Meta: Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave dhe të lënduarit nga shpërthimi tragjik në Bejrut! Solidarizim me popullin e Libanit

Kryeministri Rama në Twitter:

Çfarë lëndimi e trishtimi! Vdekje, plagosje, shkatërrim që le pa frymë e pa fjalë! Ngushëllime e solidaritet me popullin e Libanit.

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.