Shpërthimi në Tiranë/ Policia jep versionin zyrtar: Ja çfarë ndodhi

SHPËRNDAJE

Policia e Shtetit ka dhënë detaje të reja në lidhje me shpërthimin që ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Sipas policisë shpërthimi ka ndodhur në tavolinën e punës ku shtetasi G.H. ka qenë duke punuar.

Në njoftimin e policisë përjashtohet pista e shpërthimit me tritol, por ende nuk është përcaktuar lloji i shpërthimit.

shperthim higjiena 5

Njoftimi i policisë

Më datë 12.03.2018, rreth orës 10:40, në rrugën ” Qamil Guranjaku ” në një dyqan celularësh në pronësi të shtetasit G.H., 34 vjeç, i cili ishte duke punuar dhe ne pune e siper ka ndodhur nje shperthim nga lende ende e papercaktuar.

Si pasoje është dëmtuar shtetasi G.H i cili u transportua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nga shpërthimi ka dhe dëme materiale.

Theksojmë paraprakisht se shtetasi G.H ishte duke punuar në dyqanin e tij dhe derën e jashtme e kishte të mbyllur dhe shpërthimi ka ndodhur ne tavolinen e punes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNga Moska në Tiranë me 250 mijë euro fshehur në trup, izraeliti: I doja sepse...
Artikulli tjetërQeveria për Ditën e Verës në Elbasan, ja axhenda e plotë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.