Shpërthen bombola e gazit brenda në banesë, plagosen nëna dhe djali

| 18:05
SHPËRNDAJE

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në fshatin Libofshë të Fierit, si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, ku kanë pësuar dëmtime të lehta personi me inicialet M.Z dhe nëna e tij.

bombola-620x330
Foto ilustrim

Forcat zjarrfikëse shkuan në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:30, në banesën e shtetasit M. Z në fshatin Libofshë, dyshohet se ka shpërthyer një bombël gazi, ku si pasojë kanë pësuar dëmtime të lehta shtetasi M. Z dhe nëna e tij.

Zjarri është fikur plotësisht dhe në banesë ka dëme të vogla materiale.

Po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.