Shpallet ‘Kënga më e bukur e dekadës’ dhe s’do ta besoni cila është

SHPËRNDAJE

Me siguri që sa të përmendet ‘Kënga më e bukur e dekadës’ do t’ju shkokë mendja tek ‘Despacito’. Por jo! Këtë çmim prestigjoz nga ‘Q Aëards’ e ka rrëmbyer kënga “Video Games” e Lana Del Rey.

Kjo këngë e publikuar në vitin 2011, nuk pati sukses asokohe dhe u refuzua nga shumë shtëpi diskografike sepse sipas tyre ishte e gjatë dhe e lodhshme për t’u dëgjuar në radio.

Lana Del Rei u shpreh e nderuar për vlerësimin që i ishte bërë punës dhe këngës së saj, megjithëse nuk ishte e pranishme për të marrë çmimin.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.