“Shokët më tallin që jam ende i virgjër”- 23-vjeçari zbulon planin për të shkuar në një…

Apr 1, 2021 | 11:30
SHPËRNDAJE

Po mendoj të shkoj në një shtëpi publike për të humbur virgjërinë time”, ky është përfundimi në të cilin a dalë kjo 23-vjeçar, i cili nuk ka kryer kurrë më parë marrëdhënie intime me një vajzë, shkruan “Dear Deidre” i “ The Sun”.

marredhenie

Unë jam 23 vjeç dhe nuk kam pasur kurrë një të lidhje serioze.

Nuk mendoj se kam ndonjë problem. Por e kam të vështirë të flas me vajza dhe të shkoj në atë fazë ku mund të bëjmë seks.

Nëse do të kryeja marrëdhënie seksuale me një prostitutë, kjo mund të më bëjë më pak nervoz kur të ndodhë në jetën normale”.

 “Dear Deidre” thotë:

Nuk jeni në garë për të humbur virgjërinë. Është shumë më mirë të bësh seks me dikë që është e veçantë për ty.

Seksi i rastësishëm nuk është aq i kënaqshëm emocionalisht ose aq i kënaqshëm sa me dikë që ju intereson.

Mundohuni të mos përqendroheni në gjetjen e një të dashure. Mënyra më e mirë për të gjetur marrëdhënie të qëndrueshme është të krijoni miqësi të mirë. Shpesh dashuria lulëzon nga ato lidhje”.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.