Shkoi në Itali me pushime me dashnoren por infektohet me koronavirus. Izolohet në shtëpi me gruan por …

| 16:52
SHPËRNDAJE

Një burrë, i cili mori koronavirusin gjatë një udhëtimi sekret me dashnoren në Itali, është izoluar në shtëpi me bashkëshorten e tij.

Por kjo e fundit nuk e ka idenë sesi burri i saj u infektua me virusin. Megjithatë ai ua rrëfeu ngjarjen mjekësve në Angli.

Burri u tha se kontraktori COVID-19 ndërsa ishte në pushime sekrete por nuk pranoi të identifikojë gruan që shkoi të takojë.

“Burri kishte qenë në Itali dhe gruaja e tij nuk ia ka idenë,”– tha një burim për The Sun.

Ajo mendon se bashkëshorti mori virusin gjatë një udhëtimi për punë.

Ndërkohë numri i të infektuarve në Britani ka shkuar në 1543 të vdekur ndërsa 56 raportohen të vdekur.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.