Shkëputet masivi shkëmbor në Vlorë, bllokohet rruga

Aug 14, 2022 | 10:58
SHPËRNDAJE

Një masiv shkëmbor është shkëputur ditën e sotme në zonën e Jonufrës në Vlorë duke bllokuar rrugën.

shkembi

Fatmirësisht nuk pati të lënduar teksa masivi shkëmbor ka krijuar trafik automjetesh.

Ka pasur edhe raste të tjera në këtë zonë ku janë shkëputur masive shkëmbore dhe gurë për shkak të erozionit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura