Shkëlzen Berisha nxjerr pseudonimin, kush është “Cigarja” që organizoi sot seancën e Kuvendit

SHPËRNDAJE

U shoqerua jo me pak reagime seanca e sotme perkujtimore per 70-vjetorin e asgjesimit te deputeteve opozitare nga regjimi komunist.

Shkelzen-Berisha

Seance ne te cilen foli kryeministri Rama, jo me pak krenari per nismen per hapjen e dosjeve dhe pas tij kryedemokrati Basha me akuza te forta, se si sot, pas kaq vitesh, ne krye te Kuvendit gjendet Gramoz Ruçi.

Me nje shenim pikant ka reaguar edhe Shkelzen Berisha, djali i ish-kryeministrit, i cili zbulon edhe pseudonimin e personit qe organizoi kete senace, dikur ne sherbim te regjimit.

xeni

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVideo/400 të rinj shohin nga afër punën e Bashkisë
Artikulli tjetërVentura nuk bind, Italianët kërkojnë rikthimin e Kontes në krye të pankinës

2 KOMENTET

  1. Jam nje ish e declasuar Dhe nuk kam asnje respect per te gjtithe Ata qe ishin komuniste, duke perfshire Dhe babain e personit qe del Dhe jep information te tille. P.o. ky,bir sekretarit te partise se punes dhe spiun I asaj partie nga I ka mare te dhenat, apo I ka lexuar kur ka kontrolluar te pastroje dokumentat nga te dhenat per babain e tij?…

Comments are closed.