Shkatërrohet banda shqiptare në Spanjë, 10 në pranga. Pse akuzohen (VIDEO)

| 11:37
SHPËRNDAJE

arrestim

Shkaterrohet ne Spanje nje grup kriminal i djetuar nga shqiptare, i akuzuar per transport klandestinesh, me destinacion Britanine e Madhe.

Mediat vendase raportojne se ne pranga jane vene 10 shtetas shqiptare, por nuk behen te ditur emrat e tyre.

Sipas hetimev te para mesohet se grupi kriminal përdorte per kalim disa nga portet ne Spanje, perfshire Bilbaon, Santander, Valencia dhe Castellón.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.