‘Shitje për një copë bukë’, Rama uron me këtë video të transformimit

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur per urimin e dites se mbare per gjithe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale, videon e transformimit industrial per perpunimin e kromit. Transformim qe sipas tij sjell punesim real dhe zhvillim te qendrueshem “përkundër çerekshekulli shitje për një “copë buke” të materialit të papërpunuar në tregjet e huaja”.

Postimi i Rames 

MIRËMËNGJES dhe me këtë transformim të shumëpritur industrial të standardeve ndërkombëtare, që krijon kapacitet përpunues brenda vendit të kromit, punësim real e zhvillim të qëndrueshëm të sektorit (përkundër çerekshekulli shitje për një “copë buke” të materialit të papërpunuar në tregjet e huaja), ju uroj një ditë të mbarë.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRestoranti i famshëm në Britani rrezikon të mbyllet, shkak... një shqiptar
Artikulli tjetërE PLOTË/ Rrëfehet bashkëshortja e komisar Artan Cukut: Ç'dëgjova atë natë, pas më erdhën fëmijët

S'KA KOMENTE

Comments are closed.