Shikoni videon/ Shpërthimi në Shkodër, teksa fliste kreu i Policisë, ja ç’ndodhi

SHPËRNDAJE

Shperthimi i sotem ne Shkoder, me 8 persona te plagosur ndodhi nderkohe qe ne kete qytet per nder te 105 vjetorit te Policisë Shqiptare, po mbahej ceremonia e rastit dhe ishte duke folur shefi i policise.

vdieo

Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë së qarkut Shkoder Gjovalin Loka, kur në sfond nga mjediset e jashtme të komisariatit të këtij qyteti, dëgjohet zhurma e një shpërthimi të fuqishëm, shkruan OraNews, duke publikuar edhe videon me pamjet.

Në pak sekonda uniformat blu marrin njoftimin dhe shpërndahen me shpejtësi në terren. Nderkohe qe vijonte fjalimi duken efektive nga pas qe vrapojne dhe gjithcka pastaj pasoi me kaosin e krijuar ne vendin e shperthimit, nderhyrjen e policise dhe ambulancave.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKërkesa prekëse e mësueses me kancer ndaj Ramës, ja përgjigja e kryeministrit
Artikulli tjetërVIDEO/ 'O Bardhok qënke figurë', situatat gazmore mes Ramës dhe ndërtuesit në sallë

1 KOMENT

Comments are closed.