Sherri dhe tatuazhi fundosin shqiptarin, policia e zbulon nga G-ja që kishte në dorë

| 14:33
SHPËRNDAJE

Tatuazhi qe kishte ne dore nxori zbuluar shqiptarin, qe u ndalua nga policia, i akuzuar per nje grabitje te parave ne arke ne nje dyqan embelsirash ne Rimini. 

ladro-160044.660x368

Mediat italiane shkrujane se kane identifikuar 19-vjecari shqiptar me inicialet M.N si autor te grabitjes.

Ai u kap nga kamerat e sigurise, nderkohe qe kishte fytyren e mbuluar dhe nje kapuc ne koke dhe nuk identifikohej ne pamjet e siguruara nga kamerat.

arr-tatt

Por, ajo qe e ka tradhtuar ka qene nje tatuazj ne doren e majte, nje shkronje G, per te cilen mediat italiane shkruajne se ishte per vajzen me te cilen ai ishte i lidhur.

Disa orë pasi shqiptari kishte kryer grabitjen, ishte dehur dhe kishte bërë sherr në një lokal.

Ne kete kohe, policia e kishte shoqëruar në komisiarat dhe më pas u la i lire, por me pas ngjarjet u lidhen bashke dhe ai u zbulua si autor i grabitjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.