Sherr mes të dënuarve në Greqi/ Shqiptari bën për spital rumunin. Si ndodhi ngjarja brenda burgut

Oct 13, 2021 | 22:28
SHPËRNDAJE

Një sherr mes të dënuarve ka ndodhur në një burg në Nafplio të Grqisë, ku protagonist ka qenë një shqiptar dhe një rumun.

te denuar greqi sherr

Sipas mediave helene, shqiptari ka sulmuar dhe ka rrahuar 39-vjeçarin rumun, i cili akuzohet për vrasjen e ish-gruas së tij.

I plagosuri u dërgua në spital dhe u konstatua se nuk kishte probleme serioze. Më pas ai u rikthye sërish në burg, por duke ndryshuar qeli.

Përplasjet mes të dënuarve në burgun e Nafplios janë të zakonshme.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/