Sherr mes kunatave, 48-vjeçarja në Fier rrihet nga nusja e vëllait

SHPËRNDAJE

Një tjetër rast i dhunës mes kunatave është shënuar ditën e sotme në Fier.

auto_dhune1475775766

Policia njofton se është plotësuar kërkesë padia për lëshimin e Urdhrit të mbrojtjes, për shtetasen A.L, vjeç 48, banuese në Fier.

Kjo, pasi dyshohet se nusja e vëllait V.L, vjeç 49, banues në Fier, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj saj.

Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Fier. Ligji nr. 9669, date 18.12.2006 “Për masa ndaj dhunës ne marrëdhëniet familjare”.

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Kur kaloj para servisit më flet dhe...", 39-vjeçarja denoncon në Polici të riun
Artikulli tjetërKush është detektivi privat që zbuloi trafikun e armëve në Qafë-Botë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.