“Shengeni Ballkanik”, Mustafa i përgjigjet Ramës: Uroj që askush të mos e përjetojë më Jugosllavinë

| 18:57
SHPËRNDAJE

Lideri i LDK’së, Isa Mustafa iu është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Rama në Ohër për krijimin e shengetnit ballkanik, ndërsa ka deklaruar se nuk do të dëshironte të shikonte më askënd duke përjetuar edhe një herë Jugosllavinë.

“Ne që e kemi përjetuar Jugosllavinë nuk dëshirojmë ta përjetojmë edhe njëherë. Edhe atyre që nuk e kanë përjetuar, nuk ua dëshirojmë”, ka thënë Mustafa në një përgjigje për Express.

“I kam shprehur qendrimet e mia dhe te LDK-së në postimin tim lidhur Mini-sgengenin dhe Mini-jugosllavët”, ka shtuar ai.isa-mustafaaa-600x360

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.