“Seksi në dhomën e gjumit zgjat…”- Supermodelja tregon sekretin: Jepini meshkujve këto dy gjëra dhe do të jenë lumtur!

Jul 29, 2021 | 15:57
SHPËRNDAJE

Modelja e famshme Caprice Bourret ka këshilluar gratë që të mos i thonë “jo” burrave të tyre kur u kërkojnë të bëjnë seks, pasi kryerja e marrëdhënieve seksuale, sipas saj, do të zgjasë vetëm 5 deri në 10 minuta.

pjimage (9)

Ajo u shpreh se femrat duhet të thonë “po” dhe s’duhet të ankohen kurrë në dhomën e gjumit.

Modelja amerikane, e cila është shfaqur në 250 kopertina revistash përfshirë Vogue, GQ dhe Cosmopolitan, shtoi: “Ju nuk mund të thoni ‘Jam e lodhur’ ose ‘Kam dhimbje koke’, jo! Do të zgjasë 5 deri në 10 minuta”.

Caprice Bourret1

Nëna e dy fëmijëve, tha se ajo dhe bashkëshorti i saj, Ty Comfort bëjnë seks vazhdimisht.

“Meshkujt janë krijesa mendjelehta, ju duhet t’i ushqeni. Bëjeni komplimente dhe mos thoni ‘jo’ për seksin, dhe ata do jenë të lumtur”, u shpreh modelja. “Të heq stresin”.

Caprice Bourret8

Modelja theksoi se nëse nuk ka seks në një marrëdhënie atëherë do të marrë fund.

“Duhet ta mbash gjallë”, shtoi ajo.

Caprice Bourret7

Caprice Bourret është e martuar prej 10 vitesh me biznesmenin britanik Ty dhe janë prindër të dy fëmijëve.

/Panoramaplus.al

Caprice Bourret9 Caprice Bourret6 Caprice Bourret4 Caprice Bourret5 Caprice Bourret3 Caprice Bourret2 Caprice Bourret

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/