Sarandë/ Kërcënoi shitësin me thikë dhe vodhi një celular nga dyqani, arrestohet 21-vjecari

Dec 5, 2021 | 0:26
SHPËRNDAJE

Një 21-vjeçar është arrestuar nga policia e Sarandës mbrëmjen e sotme. Korrespondentja e Panorama.al, raporton se në pranga është vendosur i riu me iniciale K.Q., i cili ishte shpallur në kërkim një muaj më parë.

policia cerrik
Foto ilustruese

Mësohet se mbrëmjen e 25 tetorit, i riu ka vjedhur një cellular në dyqanin e shtetasit me iniciale F.D.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 2 të qytetit bregdetar, ku Qendro, nën kërcënimin e thikës ka vjedhur celularin.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura