Sarah ndihmon Pajtimin të lahet në dush, ja pamjet e çiftit të ri të “Big Brother VIP”

Nov 23, 2021 | 18:28
SHPËRNDAJE

Sarah dhe Dj Pm po mundohen të shijojnë çdo moment brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” tashmë që janë çift me njëri-tjetrin. Ditën e sotme, blogerja i ka bërë një ‘surprizë’ Pajtimit.

sarah pajtim

Ajo vendosi që ta ndihmonte gjatë kohës që ai bënte dush. Pasi i bëri gati rrobat, Sarah i mbushi vaskën me ujë të ngrohtë. Ajo shihet duke i bërë kokën me shkumë Pajtimit, gjatë kohës që ai është kërrusur para vaksës.

sarah pajtim

Sarah dhe Pajtimi shkëmbyen puthje në buzë dy net më parë. Blogerja venodis të veprojë siç e ndjen pas bisedës me Donaldin, i cili e këshilloi të mos mendojë se si do ta gjykojë publiku sjelljen e saj në shtëpi, pasi kjo është një eksperiencë që i vjen vetëm një herë në jetë.

Dyshja u puthën në dhomën e gjumit kur një pjesë e konkurrentëve ishin duke fjetur. Shumica prej tyre e mbështetën vendimin e Sarës, por Fifi dhe Iliri ishin ata që u revoltuan. Kjo për shkak se në të njëjtën ditë Sarah tha se e sheh vetëm si shok Pajtimin dhe se nuk dëshiron të krijojë asnjë lidhje brenda, por në darkë u puth me Dj PM.

sarah, donald, pajtim (3) sarah pajtimi (2) sarah berisha, dj pm , pajtimi (3) sarah berisha sarah berisha, ditea berisha, pajtimi, dj pm (2) sarah berisha dj pm (18) sarah berisha dj pm (10) sarah berisha dj pm (9)

© Panorama.al

Te lidhura