Sarah dhe DJ PM po shijojnë romancën jashtë BBV, nisin pushimet bashkë. Ja cilin destinacion ka zgjedhur çifti

Jan 17, 2022 | 11:15
SHPËRNDAJE

sarah dhe dj pm

Blogerja Sarah Berisha dhe DJ Pajtim Krasniqi, të cilët u njohën dhe nisën një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, duket se po e shijojnë edhe jashtë lidhjen e tyre.

Sarah së fundmi ka udhëtuar drejt Kosovës për të shijuar disa ditë pushime me DJ PM.

Blogerja e zbuloi vetë në rrjetet sociale se çifti kanë zgjedhur Bogën. Një ndalesë ata e kanë bërë edhe në Prishtinë.

Në një video Sarah shihet me PM në makinë.

11-3 22 33 44-1 auto_651640646067 B1ED9A90-02D3-4904-A8B0-42CCC76ED387 dj-pm-sarah-berisha-2

© Panorama.al

Te lidhura