Saimiri lë pas mëritë, rikthehet në “shtëpinë” e vjetër

SHPËRNDAJE

Na dukej gati e paimagjinueshme që Saimir Kodra të linte Fiksin dhe miqësinë me Filip Çakulin e megjithatë ai u largua për të bërë të njëjtin program në një tjetër ekran.

Por në 20-vjetorin e Top Albanian Radio,…

Lajmi i plote ne Panorama Plus: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/saimiri-le-pas-merite-rikthehet-ne-shtepine-e-vjeter/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.