Saimiri lë pas mëritë, rikthehet në “shtëpinë” e vjetër

SHPËRNDAJE

Na dukej gati e paimagjinueshme që Saimir Kodra të linte Fiksin dhe miqësinë me Filip Çakulin e megjithatë ai u largua për të bërë të njëjtin program në një tjetër ekran.

Por në 20-vjetorin e Top Albanian Radio,…

Lajmi i plote ne Panorama Plus: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/saimiri-le-pas-merite-rikthehet-ne-shtepine-e-vjeter/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVendimi i vajzës së Kamy-së për të botuar korrespondencën e të atit me dashnoren
Artikulli tjetërVIDEO/ Policia aksion natën, vë në pranga 10 shoferë, heq 71 patenta

S'KA KOMENTE

Comments are closed.