Sabri Fejzullahu feston 76 vjetorin e tij të lindjes, artisti merr urimin e veçantë nga bashkëshortja dhe Ermali

Sep 16, 2023 | 21:05
SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu feston sot ditën e tij të lindjes.

Me rastin e 76 vjetorit të tij, artisti ka marrë urimë të shumta nga miq e familjarë të tij.

Dhe mes shumë urimeve, nuk kishte si të mungonte ai i djalit të tij, Ermalit dhe bashkëshortja Nera Fejzullahu, të cilët i dedikuan fjalët e tyre të ndjera me anë të një postimi në Instagram.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura