“Sa shumë të kam pritur”- Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë, publikon videon e ëmbël të foshnjës në maternitet

| 15:34
SHPËRNDAJE
 

Reperi i njohur Vig Poppa është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij, Ena solli në jetë djalin e tyre të dytë ditën e djeshme.

Ai ndau lajmin e bukur në një video të ëmbël të postuar në Instagram.

Reperi publikoi një video të djalit të tij të porsalindur duke fjetur gjumë maternitet, ndërsa e përkëdhelte në bark.

“Sa shumë të kam pritur …”- shkroi Vig Poppa krahas pamjeve, ndërsa nuk zbuloi emrin që kanë zgjedhur për foshnjën.

Reperi dhe bashkëshortja e tij Ena, janë prindër edhe të një djali 5-vjeçar, të quajtur Domi.

/Panoramaplus.al

 

 

View this post on Instagram

 

Sa shum tkom pritë…

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

   

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.