‘’Sa shumë dhimbje tek një kampion!’’- Erion Braçe nuk mund t’i përmbajë më fjalët

SHPËRNDAJE

Kombëtarja italiane ngeli jashtë kampionatit botëror mbrëmjen e djeshme ku u  eliminuar nga Suedia.

Si edhe shumë tifozë shqiptarë të tjerë të “çmendur” të Italisë, edhe deputeti socialist Erion Braçe e ka ndjerë “dhimbjen” e humbjes së azzurëve mbrëmjen e djeshme dhe moskualifikimin.

Lajmin e plotë e gjeni në linkun e mëposhtëm.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/sa-shume-dhimbje-tek-nje-kampion-erion-brace-nuk-mund-ti-permbaje-me-fjalet/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSkënderbeu kundër Flamurtarit: Ne nuk qahemi për kalendarin
Artikulli tjetërBëmë baba të të ngjaj, Robert Aliaj dhe i biri një kopje e njëri-tjetrit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.