“Sa e paske veshin si veshllapushe”, Hygerta Sako i kthen përgjigjen epike komentuesit

SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Hygerta Sako tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ndjekësve të saj me disa foto nga pushimet ku shfaqej duke pozuar në pishinë me bikini.

hygerta

Ishin të shumta komplimentet që mori në këtë foto, ku Sako dukej mjaft elegante dhe në formë.

Por një gjë e tillë nuk ndodhi kur Hygerta postoi një “selifie”, ku shfaqet si gjithnjë shumë simpatike duke buzëqeshur.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/sa-e-paske-veshin-si-veshllapushe-hygerta-sako-i-kthen-pergjigjen-epike-komentuesit/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.