Sa do të zgjasë situata e pandemisë? Leonard Solis: Duhet të paktën edhe…

| 22:18
SHPËRNDAJE

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe mjeku i njohur, Leonard Solis tha në emisionin “Opinion” se situata pandemike, do të vazhdojë të paktën edhe për 6 muaj.

solis

Solis u shpreh se pritet që vaksina t’i japë fund pandemisë, por kjo do të zgjasë në kohë.

Fevziu: A do t’i japë fund vaksinimi pandemisë?

Solis: Unë them që po. Do vazhdojë, do zgjasë, por që të paktën këtë tmerrin e tanishëm… Kjo histori do zgjasë edhe 6 muaj, kjo klinikë do të zgjasë edhe 6 muaj të paktën, e ka thënë edhe OBSH.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.