Rudina Dembacaj më e dashuruar se kurrë, uron Shën Valentinin me foton romantike me Mark Frrokun

| 11:12
SHPËRNDAJE
 

Më e dashuruar se kurrë, Rudina Demacaj sigurisht që feston sot, ndëra ka uruar për Shën Valentin duke postuar foto me partnerin, Mark Frroku.

E veshur me të zeza dhe me lumturinë që i lexohet në fytyrë, Dembacaj ka pozuar krah të dashurit të saj, foto të cilën e ka shoqëruar me emojin zemër.

rudina

Dembacaj u vu në qendër të mediave rozë pas divorcit me ish-bashkëshortin, e më pas lidhjes me ish-deputetin, të cilën e bëri publike pak javë më parë.

rudina demacaj rudina dembacaj3 rudina marku

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.