Ruçi pezulloi punimet e Kuvendit, Rama nxjerr mesazh për PD në FB

SHPËRNDAJE

Pas pezullimit të seances plenare per shkak te tensionit dhe debateve te krijuara sepse kreu i Kuvendit nuk i dha fjalen Flamur Nokes per procedure, kryeministri Edi Rama reagon ne rrjetet sociale ku shkruan:

edi rama

“Perseri pushtohet foltorja e nderpritet puna e Kuvendit, sepse PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve dhe di vetem e lagu s’e lagu”.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAta zgjodhën mirëkuptimin, jo admirimin tim
Artikulli tjetërMarrëzia e bashkëqeverisjes me popullin!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.