Rrjeti zien nga lajmet për ndarje, Çiljeta i ngatërron edhe më keq punët pasi poston foton me…

| 19:18
SHPËRNDAJE

Lidhja e Çiljetës me futbollistin Alban Hoxha ka qenë jo pak e komentuar, ndërsa shpesh janë përfolur për një ndarje të mundshme.

Ndërsa rrjeti zien nga këto lajme, as Çiljeta e as Albani nuk kanë bërë asnjë reagim për të sqaruar situatën e për të treguar njëherë e mirë se si shkon marrëdhënia e tyre.

2-41

Por sot këngëtarja i ka hutuar të gjithë, ndërsa poston një video me një grua, teksa shkruan: kunata ime është më e mirë se e jotja.

Ndjekësit menjëherë e kanë cilësuar si shenje që lidhja e tyre vazhdon, por në fakt gruaja në foto është nusja e djalit të xhaxhait të këngëtares dhe jo motra e Albanit.

ciljeta 1 ciljeta-alban1

ciljeta ciljeta2 ciljeta1

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.