Rritet numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, mes tyre edhe një ushtar

| 15:24
SHPËRNDAJE

Ka shkuar në 25 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, pasi vetëm ditën e sotme kanë humbur jetën 3 persona.

2842881

Viktima e fundit është një burrë 70-vjeçar nga Glyfada dhe lajmin e konfirmoi kreu i Bashkisë.

Kryetari i Bashkisë së Glyfada, George Papanikolaou konfirmoi kohët e fundit se një 70-vjeçar pacient i spitalit Evangelismos kishte vdekur, shkruajnë mediat greke. 

Gjithashtu edhe gruaja e të ndjerit ndodhet në spital, por fatmirësisht nuk është në gjendje kritike.

Më herët në mëngjes një 64-vjeçar nga Damaskinia Kozani kishte humbur jetën, ndërsa sërish në mëngjes u bë e ditur se i vdekuri i 23-të ishte një ushtar 46-vjeçar nga Xanthi.

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.