Rritet numri i të prekurve nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, 29 të infektuar në 24 orët e fundit

| 12:50
SHPËRNDAJE

Është rritur për 29 numri i të prekurve nga koronavirusi duke çuar kështu numrin e përgjithshëm të prekurve në vend në vend në 114, mëson Alsat.

Bulgaria-waiting-for-the-coronavirus-stress-test

1/3 nga numri i përgjithshëm janë prekur nga virusi mbrëmë.

Rastet me coronavirus janë nga Shkupi, Ohri, Dibra, Shtipi dhe Kumanova.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.