Rreziku nga koronavirusi, Rusia del me vendim. Ja çfarë do ndalohet që nesër

| 8:31
SHPËRNDAJE
 

Ne kete kohe alarmi nga koronavirusi Qeveria ruse vendosi te ndalojë të gjitha fluturimet nga vendi duke filluar nga 27 mars. putin

Ndalimi nuk do të zbatohet për fluturimet e riatdhesimit dhe fluturimet e kryera nga “urdhëra të veçantë të qeverisë ruse”, njoftoi agjensia e lajmeve Interfax.

Vlen të përmendet se Rusia ka relativisht më pak raste sesa vendet e tjera evropiane – vetëm 658, me tre vdekje.

Të Mërkurën, Presidenti Vladimir Putin shtyu një votim për një ndryshim kushtetues që do t’i lejojë atij të qëndrojë në pushtet për dy mandate të tjera radhazi.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.