Rreziku nga koronavirusi/ Igli Tare jep lajmin: Futbolli italian me dyer të mbyllura

| 0:06
SHPËRNDAJE

Igli.Tare_.Lazio_.2019.20.conferenza.stampa.750x450-665x450Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare tha në Open në TCh lajmin e fundit rreth situatës së kampionati Italian.

“Në veri të Italisë siç duket futbolli do të jetë me dyer të mbyllura. Ndërsa në jug ka ende një shpresë të vogël që ndeshjet mund të luhen me tifozë” – tha Igli Tare.

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare foli edhe për eksperiencën në Genoa. “Në Genoa nuk ishte një eksperiencë e bukur mund të them. Të gjithë kishim frikë dhe panik. Por situata kaloi. Në Romë nuk ka asnjë rast. Dyshohej vetëm për një djalë që pas testimeve rezultoi negative” – tha Igli Tare.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.