Rrëfimi rrëqethës i aktores së famshme: Jam përdhunuar nga njerku dhe kam abortuar

SHPËRNDAJE

Aktorja e famshme Sally Field ka dhënë një intervistë për “New York Times”, ku ka rrëfyer për herë të parë se si është abuzuar seksualisht gajtë fëmijërisë nga njerku i saj.

Mandatory Credit: Photo by Jordan Strauss/Invision/AP/REX/Shutterstock (9428296bo) Sally Field arrives at the 20th annual Costume Designers Guild Awards at The Beverly Hilton hotel, in Beverly Hills, Calif 20th Annual Costume Designers Guild Awards - Arrivals, Beverly Hills, USA - 20 Feb 2018
Mandatory Credit: Photo by Jordan Strauss/Invision/AP/REX/Shutterstock (9428296bo)
Sally Field arrives at the 20th annual Costume Designers Guild Awards at The Beverly Hilton hotel, in Beverly Hills, Calif
20th Annual Costume Designers Guild Awards – Arrivals, Beverly Hills, USA – 20 Feb 2018

Gjatë rrëfimit rrëqethës, 71-vjeçarja ka zbuluar se ka bërë edhe një abort sekret në moshën 17-vjeçare. Fituesja e dy herë e çmimit “Oscar” ka treguar se si ai e thërriste në dhomën  e tij të gjumit dhe më pas abuzonte seksualisht me të.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rrefimi-rreqethes-i-aktores-se-famshme-jam-perdhunuar-nga-njerku-dhe-kam-abortuar/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.